Секция „Фотограметрия и Дистанционни изследвания” към Съюза на геодезистите и земеустроителите в България /СГЗБ/,
ще проведе традиционния семинар на тема:
„Развитие на фотограметричните технологии и дистанционните методи и тяхното приложение в практиката“
Любезен домакин и съорганизатор ще бъде Институт за космически изследвания и технологии – БАН.
Събитието ще се проведе на 8 юли 2020 год., Ул. „Акад. Г. Бончев“, бл. 1, зала 309, от 15:00 часа.
Приканваме Ви да вземете участие в семинара, споделяйки Вашите постижения в областта!
Очакваме да изпратите темата на презентацията си до 17 юни 2020год., когато ще изготвим програмата.
Очакваме също нови предложения и идеи, касаещи дейността на секция ФДИ и националното съвещание.
Моля да разпространите поканата между колеги.
С уважение: Ваня Колева, секретар СГЗБ
0889731838