Съюзът на геодезистите и земеустроителите в България, съвместно с Геодезическия факултет на Университета по архитектура, строителство и геодезия организират ежегодния младежки семинар, който ще се проведе от 14:00 часа на 24.04.2018г. (вторник) в зала 120 на сградата на Ректората на УАСГ.
Програма за провеждане на събитието можете да намерите тук:
Ръководството на СГЗБ и Младежката секция към СГЗБ Ви канят отново на това вече традиционно събитие!