
Съюзът на геодезистите и земеустроителите в България организира за 27 поредна година Международен симпозиум „СЪВРЕМЕННИТЕ ТЕХНОЛОГИИ, ОБРАЗОВАНИЕТО И ПРОФЕСИОНАЛНАТА ПРАКТИКА В ГЕОДЕЗИЯТА И СВЪРЗАНИТЕ С НЕЯ ОБЛАСТИ” (със специална сесия за млади научни работници и специалисти и за студенти) и изложба.
Симпозиумът ще се състои на 09 и 10 ноември 2017г. в Дома на техниката, ул. „Г.С.Раковски“ № 108.
Официални гости на Симпозиума ще са инж. Валентин Йовев – Зам. Министър на МРРБ, както и представители на АГКК, ВГС, УАСГ, КИИП, КИГ, АГФ, ФНТС.
Окончателната програма на симпозиума включва 34 доклада. Детайли може да намерите в следните документи:
За първи път по време на симпозиума в паралелно със сесиите ще се организират и специални демонстрации с практическа насоченост (гео-ателиета, workshops):
- Софтуерният GNSS приемник – революционно нова геотехнология за всеки! (Българска Геоинформационна Компания)
- Предимства на системата StarFire при работа с и без инфраструктурни GNSS мрежи (GEOZONE AG, Швейцария)
Повече информация може да намерите на сайта на събитието тук.
Заповядайте!
От организаторите